fbpx

מצלמות אבטחה לבית: חובה בכל מקום

אין היום כמעט בית ולא רק פרטי, המצויד בסוג כלשהו של מצלמות אבטחה לבית. פריצות לבתים בישובים שונים בארץ , בערים מרכזיות, מושבים וקיבוצים, הפכו להיות “מכת מדינה”. יש ישובים שכדי למנוע את הפריצות הללו, מקימים מערך סיור פרטי המורכב מהתושבים, אשר מנסים לפחות לצורך הרתעה, לעשות תורנות של סיורי לילה, כדי למנוע הסתננות של גנבים ופריצות לבתים.

אין היום בארץ בית במושב כלשהו, שלא עבר פריצה ויותר מפעם אחת. העבריינים לא פוחדים משום דבר ואם יש דבר שמרתיע אותם אלה הם מצלמות אבטחה ביתית. יש לציין כי עולם האינטרנט משתף פעולה מצוין עם מצלמות אבטחה, שכן לא פעם מעלים אנשים סרטונים אשר תיעדו פריצות ולעתים גם פנים. בחלקם של המקרים נתפסו השודדים הודות לוויראליות של הפוסטים.

מצלמות אבטחה לבית כולל התקנה

יש היום סוגים שונים של מצלמת אבטחה לבית, וכן ניתן לבדוק את המחירים המוצעים ולהשוות ביניהם, אם תקלידו בשאילתה בגוגל את המשפט :” מצלמות אבטחה לבית כולל התקנה”.

מצלמות האבטחה היום הן מאוד ידידותיות למשתמש, קלות להפעלה ולכל בית או עסק, יש להתאים את מצלמת האבטחה שהכי מתאימה למיקום ולצרכים. יש מצלמות המאפשרות הקלטה רציפה במשך מספר שבועות, יש מצלמות המתעדות את המתרחש רק בזמן שהן מגלות תנועה, וכך נחסך מקום בזיכרון הקשיח. אפשר לחבר היום למצלמות אבטחה גם מיקרופונים, שעשויים להקל על זיהוי הפורצים והעבריינים, תוך ניהול שיח מוקלט שאולי יכול לחשוף אותם ולספק עליהם מידע.

כאשר מתרחש חלילה אירוע כזה, יועבר התיעוד לרשויות החוק, ובחיבור פשוט לרשת האינטרנט אפשר יהיה לראות בבירור את התיעוד החשוב, מכל מחשב בכל מקום.

סוגים של מצלמות לאבטחת הבית

יש כמה סוגים של מצלמת אבטחה לבית, המאפשרות התאמה אופטימלית לצרכי כל לקוח.

מצלמת פנסי לד: זוהי מצלמה המצלמת בצבע גם בלילה (לעומת מצלמות האינפרה אשר מצלמות רק בשחור ולבן). מדובר במצלמה איכותית מאוד המיועדת למקומות מאוד חשוכים בלי תאורה בכלל.

מצלמות כיפה: מצלמות אלה מיועדות להתקנה על תקרת הבית והן מספקות מעקב מעולה. הן משתלבות במרחב וקשות לזיהוי משום שהן לא נראות כמו מצלמות סטנדרטיות. יש להן כיסוי כהה, משום כך גם אם מגלים אותן, קשה להבין לאן הן מכוונות. מערכת ההקלטה של המצלמות הללו יכולה להיות מותקנת מחוץ לבית. אם מדובר במקום שיש בו תאורה חלשה, ניתן לשלב מצלמת כיפה עם חיישני אינפרה אדום המסייעים לה לצלם גם בחושך.

מצלמות גוף: אלה הן מצלמות הניתנות לשליטה בטווח מסוים (מסונכרן ע”י המתקין). הן מצליחות לייצר צילומי תקריב איכותיים וחדים. הן משווקות ללא עדשה, ואותה קונה כל לקוח בהתאם לתיעוד אותו הוא צריך. העדשות מותאמות לטווח הצילום ולמרחק וגודל האובייקט וכן לתנאי התאורה. במצלמות אלה משולב אור כוכבים.

מצלמות אינפרה אדום: אלה הן מצלמות המותקנות על זרוע מתכווננת המשווקת יחד עם המצלמה. מצלמות אלה מאפשרות לצלם בחושך מוחלט ומספר נוריות האינפרה האדום שלהן מקנה את הטווח האופטימלי של המצלמה. ככל שיש בהן יותר נוריות, ואת העדשה המתאימה, כך טווח הצילום יותר גדול.

ישנן מצלמות שמשולבת בהן טכנולוגיה של אור כוכבים המקנות יכולת של צילום בצבע גם בלילה. מצלמת אבטחה לבית מסוג אינפרה אדום, מתאימות לצילום ותיעוד גם בתנאי מזג אוויר קיצוניים.

כדי לדעת כמה תעלה לכן התקנה של מצלמה, מומלץ לעשות השוואות בעלויות בין חברות שמספקות שירות של התקנת מצלמות לבית.

מצלמות אבטחה בבית: מה עושה המטפלת?

מקרים רבים של מטפלות מכות, מתעללות ועוד, תועדו באמצעות מצלמות אבטחה. ריבוי המקרים בשנים האחרונות, גרם להרבה מאוד משפחות להתקין מצלמות אבטחה בבתיהן, כדי לעקוב אחר המתרחש, גם אם לא היו לכך סימנים או רמזים מדאיגים.

מדובר בסוג של ביטחון אותה רוצה לחוש כל משפחה, אשר מפקידה את היקר לה מכול, בידיה של מטפלת זרה, שאיש אינו יודע לחלוטין את קורותיה ולכן רק התחקות רצופה אחר התנהגותה, עשויה לחזק את האמון בה, או להפריך אותו כליל.

לצערנו כבר היו מקרים, שללא מצלמות אבטחה לא היה עולה בדעתה של המשפחה להאמין למה שקרה, ואין ספק כי היום הן חובה בכל בית בו מעסיקים מטפלת.

ראו עוד: מערכת טמ”ס

לחצו על הקישור על מנת לחזור לעמוד הראשי: מערכות מיגון

זקוק לפתרונות אבטחה?

תן לנו להתאים לך חבילת מיגון מותאמת אישית.

מערכות מיגון

לאן אתה הולך?

מגיעה לך פגישת ייעוץ ללא עלות.