מערכות גילוי אש ע”פ תקן 1220

מצודה מערכות מיגון מתקדמות

מערכות גילוי אש ע"פ תקן 1220

שריפה היא עניין לא נעים בכלל, ואפילו די מסוכן. כדי לשמור על בטיחותם של המבקרים והעובדים נקבעו תקנים שונים. תקן 1220 קובע אילו מערכות לגילוי אש יש להתקין במבנה, על פי 2 רמות סיכון. התקן קובע בין השאר מתי יש להתקין מערכת גילוי אזורית, ומתי אנלוגית, מתי יש צורך גם בכריזה וניהול עשן ועוד.

הדבר עליו אין עוררין, הוא כי מבחינת תקן 1220 חלק 3, יש חובה להתקין מערכות להתראה ולגילוי אש. בנוסף, בכל שנה יש לבצע בדיקה של האמצעים שהותקנו.

החשיבות של מערכות גילוי אש

בבית הספר למערכות גילוי אש תלוי שלט אחד בלבד: “אין עשן בלי אש”. כי מה שטוב לנו טוב להם. מערכות אלה מוצבות במבנים שונים על מנת לספק התראה בזמן אמת מפני שריפה. המערכות מתבססות על חיישנים שונים שמאפשרים להם להוות גורם מתריע בזמן אמת.

חברת מצודה מערכות מיגון מתקדמות משולבות בע”מ מספקת שירותי תחזוקה למערכות של גילוי אש. אנחנו מכירים את התקן לפני ולפנים, ומספקים ללקוחות פתרונות שיגנו עליהם מפני שריפה, ומפני החוק.

כלל טכנאי החברה עוברים הסמכות רלוונטיות מטעם היצרנים, כדי שיוכלו לתת את השירות הטוב ביותר. אנו מקפידים להשתמש במערכות המתקדמות ביותר, תוך עמידה על לוחות זמנים, כדי שהלקוחות שלנו יהיו מרוצים.

מערכות לגילוי אש זה לא משחק ילדים, הן חייבות לעמוד בתקנים הנדרשים!

לחצו כאן לפרטים אודות מצלמות אבטחה לבית כולל התקנה

מערכות מיגון

לאן אתה הולך?

מגיעה לך פגישת ייעוץ ללא עלות.

זקוק לפתרונות אבטחה?

תן לנו להתאים לך חבילת מיגון מותאמת אישית.