fbpx

אינטרקום לבית: מרתיע גנבים

אינטרקום לבית: ברוב הבניינים היום כמעט בכל מקום, מתקינים מערכת אינטרקום. למערכת כזו יש כמה תפקידים. חשוב לומר, שללא דלת אינטרקום הכניסה לבית או לבניין או למשרד שלכם, עלולה להזמין גם אורחים בלתי קרואים, ולכן אין ספק כי דלת אינטרקום מהווה ראשית, דרך לסנן אנשים מכניסה לבית שלכם.

יש המתקינים בנוסף למערכת האינטרקום גם מצלמה אשר מתעדת את הנכנסים והיוצאים, וזה חשוב ועקרוני בעיקר כאשר מדובר בבניין משרדים או במקום ציבורי.

אינטרקום לבית, מהווה למעשה הפרדה בין כל בית פרטי לבית הרחוב. הוא אומר במילים אחרות “נא לא להיכנס” ומי שמנסה חייב להיות מוזמן למשרד או לדירה כלשהם. אינטרקום בכניסה מונע הפקרות וכניסה של כל זר בלתי רצוי לבית או למשרד.

כיצד לבחור אינטרקום לבית?

כדי לבצע החלטת קנייה נכונה של אינטרקום והתקנה, בדרך כלל כאשר מדובר בבניין מגורים, יקבע הוועד עם כמה מתקינים שיציעו לו מערכות שונות ועליהם יהיה להחליט, המי המערכת שהם רוצים לרכוש ולהתקין.

יש כל מיני סוגים של אינטרקום לבית. יש אינטרקום עם מצלמה או בלעדיה, יש אינטרקום שמתקינים בהתקנה חיצונית מעל או מתחת לטיח (תלוי בתנאי הכניסה הקיימים). יש לוודא כי יש תשתית מתאימה וכן לבצע התאמה גם ברמת העיצוב. היום אינטרקום הוא לא רק כלי הרתעה בכניסה ויש מערכות מעוצבות, שאפשר להתאים גם מבחינת העיצוב לכניסת הבניין.

אינטרקום עם מצלמה: לכל בית עם ילדים

לא מעט הורים נאלצים להשאיר את ילדיהם לבד בבית, עד שישובו מעבודתם. אין ספק כי הם עשויים להיות הרבה יותר רגועים, כאשר הם משאירים את הילדים שלהם בבית שבכניסה שלו מותקן אינטרקום ועוד עם מצלמה.

אינטרקום עם מצלמה מאפשר לכל דייר לראות מי נמצא בכניסה של הבניין, ולא רק לנסות לזהות לפי הקול. זהו יתרון חשוב מאוד, כאשר מדובר במטרידים או בפורצים, העלולים להתחזות לאחרים ולנסות להיכנס לדירות ביודעם שילדים הם טרף קל והם עלולים לנצל זאת כדי להיכנס לדירה ולפרוץ אותה אגב התחזות לחשמלאי, טכנאי ועוד.

כאשר יש אינטרקום עם מצלמה, יכולים להחליט בני הבית שהם לא משיבים לשיחה, וכך נמנעת מהם ההטרדה. אם הם לא ישיבו לאורח הבלתי קרוא, המצלמה תכבה מעצמה.

גם אינטרקום, גם קודן וגם מצלמה

כאשר מדובר במערכת אינטרקום לבית, הכוללת גם מצלמה וגם קודן, יש כמה גורמים העובדים לטובתם של הדיירים. ראשית רק מי שיודע את הקודן יכול להיכנס, שנית הדיירים יכולים לצפות במצלמה באובייקט העומד בכניסה ולהחליט אם לתת לו להיכנס או לא לענות לו כלל.

מה שקובע את איכות הצילום, הוא חיישן המצלמה, ולכן יש לרכוש מצלמה לאינטרקום עם רזולוציה מספיק טובה וחדה. דבר נוסף הוא שיש להתקין במקום גם תאורת לד, כדי שהמצלמה תוכל לצלם גם בחושך.

מהי מערכת אינטרקום עם קוד ומצלמה וקורא קרבה?

הרבה פעמים כאשר בניין מחליט על התקנת דלת אינטרקום, החליטו כך הדיירים בגלל הילדים המתגוררים במקום, שלעתים מגיעים הביתה מבית הספר ונמצאים לבד, עד אשר הוריהם ישובו מהעבודה.

מערכת אינטרקום עם מצלמה מאפשרת כאמור לדייר, לראות  מיהו המצלצל בדירתו ואם מדובר בילד שעונה לקריאה, והוא רואה שהוא לא מכיר את הזר המבקש להיכנס, בוודאי הוא תודרך קודם ע”י הוריו שלא לפתוח את הדלת וגם לא להשיב לזרים שהוא אינו מכיר. כאשר לא יענה, המצלמה תכבה מעצמה.

אבל בנוסף לכל אלה יש גם מערכת אינטרקום עם מצלמה ועם קורא קרבה, זהו כרטיס מגנטי המאפשר כניסה רק למי שמחזיק בו. מי שמתקין מערכת כזו עושה זאת, כדי להקל על הדיירים בזיכרון קוד הכניסה. כאשר מדובר בילדים או קשישים זה מהותי.

על מנת לחזור לעמוד הראשי לחצו כאן

זקוק לפתרונות אבטחה?

תן לנו להתאים לך חבילת מיגון מותאמת אישית.

מערכות מיגון

לאן אתה הולך?

מגיעה לך פגישת ייעוץ ללא עלות.